Hakkımızda

Biz Kimiz ?

Best UVPS UV Lamba ve Sistem üreticisi olarak, Sürekli gelişen teknolojinin ve her geçen gün bir yenisi eklenen uygulamaların farkında olmak, kendimizi geliştirmek, müşterilerimizin sesine kulak vererek ihtiyaçlar doğrultusunda en iyi düzeyde ürün ve hizmeti uygun koşullarda istenen zamanda sunmak, karşılaştıkları sorunlar karşısında her daim en hızlı ve güvenilir çözüm ortakları olmak, mümkün olan en üst düzeyde güven ve memnuniyetlerini kazanmak, daimi ilişkiler oluşturmak ve alanımızda uluslar arası düzeyde üstün başarılara imza atmak öncelikli amaç ve gayemizdir.

 

Neden Best UVPS ? (Türkiye deki ilk ve tek UV Lamba Üreticisi)

 • Sözde değil özde müşteri memnuniyeti esaslı ticari yapısı
 • Ürettiği her ürünün % 400 teste tabi tutulması % 100 müşteri memnuniyeti kazanması
 • Her geçen gün daha fazla tercih edilmesi
 • Sunduğu ürünleri takip etmek ve sürekli daha da iyisini geliştirmesi
 • Ar&Ge Çalışmaları, Sahada uygulamaları, Teknik kadrosu ve Müşterilerin Çözüm Ortağı Olması
 • Yaptığı yatırımlar, ve finansal alt yapısı
 • Yurt İçi ve Yurt Dışı Referansları
 • İhtiyaç duyulduğu her anda müşterilerinin çözüm ortağı olması
 • Üstün tecrübe ve bilgi birikimine sahip olması
  Ve daha bir çok müspet sebep…

Projelendirme

Hizmet sunduğumuz bütün alanlarda ihtiyaç duyduğunuz uygulamanın gereksinimlerini en mükemmel şekilde karşılayacak nitelikte standart ya da özel dizayn edilecek ürünleri tarafınıza tedarik etmek için bizimle irtibat kurmanız yeterlidir.

 

Üretim

Best UVPS ürettiği UV Lamba ve Sistemleri, kullanım kolaylığı ve sağlayacağı avantajlar, üstün performans ve dayanıklılık esasları ilke alınarak paketleme aşamasına gelene kadar her safhada defalarca teste tabi tutularak kullanım esnasında istenmeyen hiçbir duruma sebebiyet vermemesi için müşterinin maksimum güven ve memnuniyetini kazanmak amacı ile itinayla gerçekleştirilmektedir. Bu durumda aşağıdaki testlerde tolerans dışında olan hiçbir ürün müşteriye sevk edilmez!

Elektriksel: Ateşleme ve Min-Max Güç Çalışma Parametreleri,
Fiziksel: Ürünlerin Ölçü ve Stress Yoğunluğu, Sağlamlığı Ölçülür
Dozaj: Ürünlerin Çalışma Esnasında İstenen UV Miktarı ve Doğru Dalga Boyu yakaladıklarını Ölçerek
Müşterilerin 100% performans garantili ürünler sağlar ve kullanım esnasında ürünlerden kaynaklı istenmeyen durumların önüne geçer.

 

Memnuniyet ve Şikayetleriniz

Memnuniyetiniz elbette çok önemli fakat daha da önemlisi, Bize ulaşan her şikayet Ürettiğimiz üründe sorunu tesbit ve çözümü, sonraki benzer ürün ve uygulamalara ışık tutarak daha iyisini üretmemiz açısından büyük önem taşımaktadır.

 

Servis ve Yedek parça

Sadece kendi ürettiğimiz sistemlere değil hizmet sunduğumuz alanlarda ki bütün müşterilerimizin makine ve sistemlerine yapılması gereken bakım bilgileri verilmekle beraber ihtiyaç duymaları halinde her türlü parça tedariki UV Lamba, Reflektör, Balast, Trafo, Quartz Cam ve teknik desteği tarafımızdan verilmektedir.